Стена категорий

Дошки
Набори ножів
Скороварки і пароварки
Чайники

Найпопулярніші бренди кухонного посуду які користуються популярністю серед українок

Якісний кухонний посуд – це необхідність не тільки для висококласного ресторану, але й для будь-якого дому. Ми вирішили дізнатися, які марки посуду і які кухонні набори найбільш популярні серед українських домогосподарок!

Якісний кухонний посуд з нержавіючої сталі – найпопулярніший вибір серед українок

Найбільш популярним та оптимальним вибором для кухні є посуд з нержавіючої сталі, алюмінію, чавуну. Вирішуючи купити посуду з нержавіючої сталі, домогосподарки обирають матеріал, дуже зручний в плані функціоналу. Куховарити за допомогою такого посуду комфортно – нержавійка не вимагає спеціального догляду, не втрачає вигляду довгі роки, а готувати в ній можна на високих температурах. Коштує така посуда недорого, що також є досить важливим моментом для усіх домогосподарок.

Ще один комфортний у використанні та стійкий вид матеріалу – це алюміній. А хороші показники в плані поєднання ціна/якість демонструє посуд для кухні, створений з емалі та чавуну. У магазині «Пан Баняк» посуд для дому доступний у широкому асортименті, тому працівники компанії знають, які бренди кухонної фурнітури популярні серед українок:

✓ Ringel – німецький виробник, який заслужив довіру та повагу, адже створює високоякісну ита безпечну продукцію;

✓ Empire – цей бренд з Індії спеціалізується на створенні посуду для кухні з нержавіючої сталі. Продукція цієї марки призначена для професійного використання;

✓ Epos – переважно посуд марки створюється з емалі, виглядає по-домашньому привабливо і є стійким до перепадів температур, що важливо для кожної кухні;

✓ Savasan – виробник безпечної, якісної, довговічної продукції. Посуд простий у догляді й максимально надійний;

✓ «Біол» – цей український виробник створює посуд з абсолютно різних матеріалів. Продукція є вигідною в плані ціни, надійною та перевіреною роками, адже бренд існує на ринку вже більше 18 років.

Надійний та перевірений роками посуд люмінарк

В магазині «Пан Баняк» посуд для ресторанів та для дому доступний в широкому асортименті.

Якщо мова йде про столові сервізи, безперечним лідером в Україні та по світу є компанія Luminarc, яка створює вишуканий, якісний та універсальний посуд. Аби придбати цей посуд, а також кухонне приладдя високої якості від відомих та популярних брендів, рекомендуємо завітати на сайт pan-banyak.com.ua!

  • Найпопулярніші бренди кухонного посуду які користуються популярністю серед українок

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон