Стена категорий

Дошки
Набори ножів
Скороварки і пароварки
Чайники

Вибір столового посуду: усі секрети від Пан Баняк

Якісний та надійний столовий посуд – це не лише елегантне доповнення вашого кухонного інтер’єру, але й хороша інвестиція. При великому різноманітті посуду доволі легко розгубитися, адже обрати дійсно довговічний варіант – це не завжди проста задача. Ми пропонуємо дізнатися про кілька основних правил, керуючись якими ви точно оберете правильний набір для вашої кухні!

Як купити столовий посуд і яким критеріям він повинен відповідати?

Стильні та вишукані столові сервізи купити можна в багатьох магазинах. Перш за все, варто визначитися, потрібен вам варіант для щоденного використання чи більш вишуканий набір для особливих подій. Також потрібно вирішити, який саме посуд вам потрібен, – чайний сервіз чи набір для прийому їжі.

Після того, як ви визначитеся з типом сервізу, радимо обрати й матеріал, який підходить для вашої кухні. Найбільш урочисто й вишукано виглядають фарфорові та порцелянові набори. Обираючи сервіз в подарунок, також оптимально надати перевагу саме цим матеріалам. Для повсякденного вжитку в побуті ідеальним варіантом буде кераміка.

Якісні столові набори: як вони виглядають і які основні правила їх вибору?

Інтернет-магазин посуду для дому та для ресторанів Pan Banyak має досвід торгівлі надійними столовими сервізами від світових виробників. Завдяки цьому, працівники магазину точно знають кілька секретів вибору цього типу посуду:

✓ детально продумайте, скільки саме елементів набору вам необхідно. Найпопулярнішими є столові сервізи на 6 та на 12 персон. Відштовхуйтеся від того, чи приймаєте ви багато гостей і чи є у вас необхідність купувати великий набір;

✓ дізнайтеся перед покупкою про основні правила догляду за конкретним матеріалом. Деякий посуд не пристосований для миття у посудомийній машині, а певні види матеріалів можна мити лише водою кімнатної температури;

✓ відвідуючи магазин посуду, детально огляньте всі елементи сервізу. Будь-які нерівності та неакуратна обробка – свідчення поганої якості;

✓ зверніть увагу, що делікатні й витончені матеріали не є стійкими до нагрівання, тому їх протипоказано гріти у мікрохвильовій печі.

У магазині «Пан Баняк» посуд для ресторану й для дому доступний у великому асортименті, що дає можливість підібрати ідеальний сервіз. Вам завжди гарантовані доступні ціни – аби переконатися у цьому, завітайте на сайт pan-banyak.com.ua.

  • Вибір столового посуду: усі секрети від Пан Баняк

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон