Стена категорий

Дошки
Набори ножів
Скороварки і пароварки
Чайники

Який посуд краще обрати справжній господині?

Столовий посуд – це не лише необхідність для прийому їжі, але й своєрідна деталь інтер’єру, яка повинна вписуватися в концепцію дому чи ресторану й доповнювати дизайн. Перед тим, як купити посуд, радимо звернути увагу на такі моменти:

✔ вид матеріалу, з якого створений сервіз;

✔ колір і дизайн – візерунки, форма, оздоблення;

✔ товщина посуду, його стійкість та якість.

Найважливіший момент – вибір матеріалу. Можна купити столовий посуд з порцеляни – цей матеріал вважається класичним і виглядає презентабельно й вишукано. Порцеляна – доволі тендітний вибір, який впишеться радше в класичний дизайн, в кімнату в стилі «прованс» чи у вінтажний сталь. А от для сучасного мінімалізму чи квартири-лофту краще обирати сервізи столові з більш стійких матеріалів та посуд, більш масивний в плані дизайну. Глина, кераміка і навіть екстравагантні сервізи з дерева – чудові варіанти для сучасного дизайну.

Також радимо звернути увагу на фарфор – з нього часто створюють популярний посуд люмінарк. Матеріал цей дуже тендітний, акуратний та вишуканий.

Як обрати дизайн та стиль столового сервізу? Знає інтернет-магазин посуду «Пан Баняк»

Сучасні столові сервізи можна купити в абсолютно різних варіантах та стилях. Універсальний вибір – білий колір та інші пастельні відтінки. Такий тон вписується в будь-які приміщення та стилі. Для вишуканих і наближених до традиційного стилю приміщеннях гармонійно й доцільно виглядає посуд з дрібними візерунками, малюнками та цікавим декором. А для сучасних лофтів чудовий вибір – сірий, бежевий та навіть чорний колір, а також яскраві та насичені відтінки.

Також радимо звернути увагу на те, як часто ви плануєте використовувати столовий посуд. Для повсякденного вжитку оптимально вибирати сервіз luminarc з доволі міцної порцеляни, фарфору чи кераміки. А для більш урочистих подій можна обрати найтендітніші та найвитонченіші сервізи, які потребують більш бережного ставлення.

«Пан Баняк» – якісний посуд для ресторану та для дому

На сайті магазину Pan Banyаk можна замовити сервізи на будь-який смак. Кожен такий набір створений в унікальному дизайні.

Радимо звернути увагу на зручний, надійний та якісний варіант – набори тарілок люмінарк. Ці сервізи доступні в магазині за оптимальними та вигідними цінами. Також кожного покупця чекає зручна система оплати й швидка доставка по Україні.

  • Який посуд краще обрати справжній господині?

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон