Про компанію

Посуд для кухні

Кухонний посуд - це та деталь, яка перетворить кухню в більш затишне місце та додасть унікальний стиль та гармонію. Якщо заміна меблів або повний ремонт потребує значних капіталовкладень, то купити посуд для кухні можна набагато простіше та швидше в інтернет магазині посуду, і старий інтер’єр спрацює вже по новому.

Що краще набір посуду чи окремі елементи?

Готовий набір посуду від Пан Баняк придбати значно вигідніше, ніж окремо шукати та обирати окремі елементи. Як правило до складу набору входить 2-4 каструлі, інколи до комплекту можуть увійти сковорідка або сотейник. Обов’язковим залишається оформлення - матеріал та дизайн завжди однаковий у всіх елементів набору. З одного боку ви отримаєте на виході охайне рішення та стилістично однаково підібраний комплект, але так як кожен матеріал має свої особливості використання, то ви не зможете варіювати серед недоліків матеріалу.

На що звернути увагу - рекомендації від Pan Banyk

Кухонний посуд

✔ Кожен матеріал має свої особливості, а тому завчасно проаналізуйте доступну інформацію та оберіть той матеріал, який буде для вас підходити краще від інших. Наприклад, приготування страв в чавунному посуді буде займати більше часу через час його нагрівання, в той же час саме він довше буде зберігати тепло готової страви. Консультанти компанії Пан Баняк, мають 10 річний досвід роботи в галузі, а тому зможуть надати вам якісну консультацію та обрати найбільш підходящий для вас варіант посуду.

✔ Виробник має значення тільки в тому випадку, коли компанія постачальник має всі відповідні документи, в іншому випадку ви можете натрапити на підробку. Довіряти можна, але краще перевіряти і бути повністю впевненим, саме тому купити посуд краще при наявності сертифікації на весь асортимент. Саме тому Пан Баняк посуд для ресторану, оскільки серйозний бізнес відповідально ставиться до всіх тонкощів.

Посуд купити недорого: обирати чи остерігатись?

Вважається, що якісний посуд апріорі не може коштувати недорого, з одного боку це дійсно так, але чи завжди за великою ціною криється якість? Так, звичайний магазин посуду в остаточну ціну товару вкладає витрати на оренду торгового приміщення, заробітну плату консультантів та продавців, склад та перевезення. В той же час аналогічна продукція інтернет магазину посуду може коштувати в декілька разів дешевше, оскільки більша частина витрат нівелюється. Так, на виході ми отримуємо, що столовий посуд можна купити не просто дешевше, але при тому не економити на його якості, а також обслуговуванні та консультації від менеджерів Пан Баняк, які в телефонному режимі допоможуть вам зробити остаточний вибір та оформити замовлення зі знижкою.

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон