Блюда

Блюда
Показано з 1 по 12 із 370 (всього 31 сторінок)

Тарілки високої якості та надійності доступні в інтернет-магазині «Пан Баняк» за доступними та оптимальними цінами. Ми включаємо в асортимент тільки ті тарілки, які виглядають універсально, стильно і презентабельно і підходять для використання у сучасних ресторанах високого класу.

Яким критеріям відповідають столові набори тарілок від «Пан Баняк»?

Формуючи асортимент категорії «тарілки», ми враховуємо ряд важливих факторів:

✓ можливість запропонувати клієнтам максимально великий вибір. У нас доступні тарілки різних форм та розмірів, однотонні варіанти та блюда з цікавими декоративними елементами, тарілки люмінарк зі скла, фарфору, склокераміки та інших матеріалів;

✓ можливість замовити як набір посуди, так і саму тарілку потрібного вам розміру й форми;

✓ завжди висока якість від провідних світових брендів. Такі марки, як Luminarc чи Bormioli Rocco, давно вже стали гарантами якості й виробниками, які створюють виключно надійний та довговічний професійний посуд високого класу;

✓ лаконічний сучасний дизайн. Усі тарілки створені в стриманому та елегантному стилі, який вписується в концепцію будь-якого ресторану й в інтер’єр кожної домашньої кухні. Витончені форми, акуратний та делікатний дизайн, сучасність – усі ці переваги роблять тарілки настільки привабливими та стильними.

Завжди потрібна посуда – тарілки: як обрати вишуканий посуд за доступною ціною?

У магазині Pan Banyak посуд для ресторанів можна замовити за оптимальними цінами завжди. Ми працюємо на ринку впродовж довгих робіт і встигли налагодити роботу з постачальниками. Ця перевага дає можливість запропонувати найбільш вигідне поєднання ціни та якості. Аби переконатися у цьому, рекомендуємо завітати на сайт pan-banyak.com.ua.

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон