Знижки. Система лояльності

Інтернет-магазин «Пан Баняк» не просто запрошує на шопінг всіх людей, які знають толк в хорошому і якісному посуді. У нас не тільки можна купити кухонні інструменти, інвентар та аксесуари для домашнього використання і закладів класу HoReCa, у нас можна суттєво заощадити.


У нас діє система лояльності

Замовивши у нас будь-яку продукцію на суму вище 1 000 грн Ви отримуєте знижу у розмірі 5 % ;

При накопиченні в системі лояльності більше 5 000 грн покупець отримує можливість замовляти товар зі знижкою 8 % ;

Накопичивши 8 000 грн (тобто, купивши в магазині товар на цю суму), замовник отримує знижку в розмірі 10 % ;

☑ В разі, коли сума покупок в інтернет - магазині Пан Баняк перевищує 15 000 грн , розмір знижки становить 15 % ;


Перший спосіб зменшити ціну на товар, який сподобався з вітрини інтернет-магазину - це замовити оптом: оптова ціна завжди нижче за роздрібну. Тому є сенс зробити у себе на складі невеликий запас столових приладів і посуду або організувати спільну покупку.

Другий спосіб заощадити на придбанні - це стати учасником нашої системи лояльності. Звертаємо увагу, що система накопичувальна, тому кожен раз, коли ви замовляєте продукцію у нас, ви наближаєтеся до більш приємної знижки:

Щоб стати учасником нашої системи лояльності досить зареєструватися нанашому сайті https://pan-banyak.com.ua (безкоштовно завести свій кабінет покупця) і здійснювати покупки тільки після входу. Без реєстрації і при замовленні товару в гостьовому режимі сума знижки накопичуватися не буде.

«Пан Баняк» бажає всім відвідувачам приємного і вигідного шопінгу!

Зворотній дзвінок

Ім'я

Телефон